Virtual servers

اگر می خواهید یک پروکسی یا VPN بخرید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا از یک شرکت معتبر خرید کنید. کلاهبرداری های آنلاین زیادی وجود دارد، بنابراین قبل از خرید حتما تحقیق کنید.

دوم، مطمئن شوید که پروکسی یا خرید وی پی ان خریداری شده از وب سایت هایی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید پشتیبانی می کند. برخی از پروکسی ها یا VPN ها فقط با وب سایت های خاصی کار می کنند.

سوم، مطمئن شوید که پروکسی یا VPN خریداری شده از پشتیبانی مشتری خوبی برخوردار است. اگر مشکلی با پروکسی یا خرید vpn پرسرعت دارید، باید بتوانید با شرکت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.

چهارم، به یاد داشته باشید که پروکسی یا VPN راه حل کاملی نیست. گاهی اوقات، حتی زمانی که از پروکسی یا VPN استفاده می کنید، ممکن است ترافیک شما همچنان مسدود شود.

با این حال، اگر می خواهید به وب سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشید یا حریم خصوصی آنلاین خود را بهبود ببخشید، خرید پروکسی یا خرید vpn برای کامپیوتر گزینه خوبی است.

VPN یا شبکه خصوصی مجازی سرویسی است که به شما امکان می دهد از طریق یک اتصال امن و رمزگذاری شده به اینترنت متصل شوید. این بدان معنی است که داده های شما در برابر چشمان کنجکاو محافظت می شود و هویت شما از هر کسی که ممکن است بخواهد شما را به صورت آنلاین ردیابی کند پنهان می شود.

اگر اغلب از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید، یک VPN ابزار مفیدی است، زیرا به محافظت از داده های شما در برابر هکرها کمک می کند. همچنین یک راه مفید برای دور زدن سانسور اینترنت است، زیرا می تواند به شما امکان دسترسی به وب سایت ها و محتوای مسدود شده را بدهد.